SPIRIT - Feel the fashion

Prekiniai ženklai

Drink Beer Save Water

Drink Beer Save Water

Joe's

JOE'S

Geox

Geox

Butterfly Twits

Butterfly Twits

!Solid

!Solid

Siwy

SIWY DENIM

Gaudi

Gaudi Italia

Miss Sixty

Miss Sixty Įkurta 1991 metais, "Miss Sixty" susikūrė, kaip moteriškų džinsų prekinis ženklas. Miss Sixty netrukus įsitvirtino kaip tarptautinis ypač populiarus madingų prekių ženklas. Ypač vertinama dėl plačios džinsų pasiūlos ir unikalaus, bei originalaus stiliaus, kolekcijos sezonas po sezono iš kitų išsiskyria savo moterišku, gundančiu, moderniu ir ironišku stiliumi. Kolekcijose yra ne tik drabužiai, bet ir avalynės linija, aksesuarai, akiniai nuo saulės, papuošalai, kvepalai.

„Miss Sixty“ mergina  labai moteriška, seksuali, kerinti ir turinti kruopelytę ironijos. Drabužių linija skirta stilingai, jaunatviškai, mėgstančiai visur ir visada atrodyti originaliai, jaunai moteriai.

Stella McCartney

Stella McCartney

GSUS

GSUSSINDUSTRIES

Free Soul

Free Soul

Energie

Energie  buvo įkurta norint sukurti kažką naujo, išskirtinio ir originalus. Nuo pat jos įkūrimo 1989 metais, prekinis ženklas yra žinomas visame pasaulyje dėl savo stipraus išskirtinumo ir gebėjimo sujungti  vintažinius elementus su kasdienėmis detalėmis ir meniniu įkvėpimu.

"Energie” kolekcijose didžiausias dėmesys skiriamas jauniems vyrams, kurie domisi naujovėmis, seka viską, kas vyksta aplink juos ir mėgsta visur ir visada atrodyti madingai.

Prey Of London

Prey Of London

Paul Frank

Paul Frank

Franklin Marshall

Franklin Marshall

Ana Alcazar

ANA Alcazar - avangardas išskirtinėms, šiuolaikiškoms ir drąsioms moterims, kurios žino ko nori. Kolekcija išsiskiria ryškiomis spalvomis ir begaliniu dėmesiu smulkmenoms. Ypač prabangūs audiniai kontrastuoja su blizgučiais, sukurdami paprastą eleganciją dvelkiančią sudėtingu prašmatnumu. ANA Alcazar kolekcijos eina prieš srovę - jos visuomet labai ekstravagantiškos, bet tuo pačiu ir praktiškos. Tai unikalus derinys nepaklusnumo ir moteriškumo, kas daro ANA Alcazar kolekcijas tokiomis sėkmingomis.

Kenneth Street

Kenneth Street.

Ugg

Ugg - Australia

Esdeni

Esdeni

Ben Sherman Plectrum

Ben Sherman Plectrum − išsiskiria gebėjimu derinti priešingas savybes derinant patogumą ir funkcionalumą, žaidžiant su modernia spalvų palete ir skiriant daug dėmesio detalėms. Ben Sherman PLECTRUM naujausioje kolekcijose rasite  užuominas į dvi jaunimo kultūras Modistų ir Rockerių.

Crystal Evoliution

Crystal Evoliution - Dizainerės Bell'os Redl ekskliuziviniai papuošalai.

Penfield

Penfield

Dispair London

Dispair London

Ben Sherman

Ben Sherman yra britų drabužių kompanija, kurianti daugiausia vyriškas kolekcijas tai − marškiniai, kostiumai, batai, aksesuarai ir kiti daiktai.

Aukšta kokybė, kruopščiai apgalvotos marškinių detalės nepalika abejingų. Per visą savo gyvenimą Ben Sherman siekė tobulybės ir nuolat ieškojo būdų kaip pakeisti supantį pasaulį. Jam pavyko paprastą fabrikėlį paversti klestinčia kompanija, sukurti prekės ženklą, kuris ir šiandien išlieka tarp populiariausių ir pasiekti, kad Ben Sherman marškiniai taptų išskirtinumo simboliu, juk „Ben Sherman“ kurti rūbai tiesiog  nepavaldūs laikui.

One Green Elephant

One Green Elephant

Ontour

Ontour

Diesel

Diesel - for Successfull Living

Nikelson

Nikelson - Olandų prekinis ženklas. Įkurtas 1985 Eddy Amann, Nickelson greitai tapo žinomu prekės ženklu turinčiu tikrą asmeninę istoriją. Iš pradžių kompanijoje įsitvirtino rinkoje kurdama vyriškų odinių striukių kolekcijas. 2003 metais sūnus Nikas Amann perėmė kompanijos vairą į savo rankas iš to ir kilo pavadinimas Nik el son − Nikas sūnus.

Nauja dizainierių komanda pakylėjo kompaniją į naują lygmenį kartu išlaikant senąjį NIKELSON įvaizdį, tačiau perkėlė prekės ženklą į visiškai naują lygį.
Nickelson kolekcija turi keturias skirtingas produktų grupes: vyrų, moterų, vaikų ir avalynės. Kiekviena produktų grupė atspindi kokybę, stilių ir tapatybę, kuri būdinga tik Nickelson; tai sportiškas, prabanga dvelkiantis, šiuolaikinės mados prekės ženklas, kuris yra autentiškas, stilingas ir atpažįstamas  dėl savo spalvingo dizaino.

Bruun & Stengade

Bruun & Stengade

Killah

Killah

Denham

Denham

Eleven paris

Eleven paris − kompanija gimė 2003 metais iš noro sukurti miesto gatvės stilių. Eleven Paris prancūziškas prekės ženklas, kurio išskirtinumas rokeriškas moteriškumas išreikštas ramiose, tačiau sudėtingose kolekcijose. Platūs džemperiai poruojami su siaurais džinsais ir kariškais švarkais, o mini suknelės spinduliuoja moteriškumu. Šiuolaikinio roko įkvėpti drabužiai pasižymi naujovišku kirpimu ir ryškiais raštais. Yra išskirtiniai ir jaunatviški. Drabužiai permelkti maišto atmosferos ir laužo nusistovėjusias taisykles.

DAV Rain Shoes

DAV

Guess by Marciano

Guess by Marciano

Dolce Gabbana

Dolce Gabbana

Rare London

Rare London pradžia 1999 metai. Tai šeimos verslas. Šiuo metu yra vienas perkamiausių ženklų Anglijoje.
Šiandien Rare London parduoda savo gaminius daugiau nei 80 šalių visame pasaulyje ir jų nuostabios kolekcijos, sukuria tobulą, atitinkantį naujausias tendencijas  įvaizdį  nesvarbu, kur esate.
Prekės ženklas buvo atnaujintas 2012 kovą pabrėžiant britišką jo kilmę. Šiandien Rare London drabužiais rengiasi daugybė įžymybių. Jais žvaigždės pozuoja žurnalų viršeliams ir dėvi per apdovanojimus. Rare London rūbai labai madingi. Jų dizainas vienu žingsniu lenkia naujausias tendencijas. Kolekcijoje  rasite nuo klasikinių iki kūną išryškinanačių suknelių, glaustinukių, švarkų, bei kostiumėlių, puoštų blyškiais raštais, stebinančias detalių gausa ir prailgintu siluetu.