Dress code for evening by Spirit Fashion

Artėjant didžiosioms metų šventėms vis dažniau pradedame varstyti spintų duris ir sukti galvą, kuo gi reiks pasipuošti , kokį įvaizdį pasirinkti ir kuo nustebinti ateisiančius Naujus metus? Norėdami nors trumpam išlaisvinti Jus nuo šio galvos skausmo, siūlome keletą stiliaus idėjų, kurios tikimės įkvėps Jus ir pagelbės šiame sunkiame paieškų kelyje. Nepamirškite, jog visuomet laukiame Jūsų „Spirit" parduotuvėje. Kur idėjos virsta realybe, kur kuriamas savitas stilius ir kiekvienas iš Jūsų esate išskirtinis. O tiems , kurių nespėsime susitikti, linkime nebijoti improvizuoti, nebijoti būti kitokiais. Stilingo Jums Naujųjų 2014 -- ųjų sutikimo . Iki pasimatymo jau kitąmet.

https://www.youtube.com/watch?v=mPBF-UolmTw

Plačiau

Jauki ir stilinga žiema su išskirtiniu "Spirit Fashion" kuriamu stiliumi

Neįsivaizduojate žiemos be snaigių gaudymo ir sniego angelų ? užsukite pas mus, visuomet rasite kuo pasipuošti , kad žiemos pramogos būtų ne tik smagios, bet ir neleisiančios sušalti. O gal mieliau šaltus vakarus
leidžiate prie jaukaus židinio? Turime ir Jums keletą puikių pasiūlymų,Neįsivaizduojate žiemos be snaigių gaudymo ir sniego angelų ? užsukite pas mus, visuomet rasite kuo pasipuošti , kad žiemos pramogos būtų ne tik smagios, bet ir neleisiančios sušalti. O gal mieliau šaltus vakarus leidžiate prie jaukaus židinio? Turime ir Jums keletą puikių pasiūlymų, vakarus paversiančių, ne tik šiltais , bet ir stilingais.

https://www.youtube.com/watch?v=bP6iidDKOAo

Plačiau